Zabawy weselne

IMG-2796

Zabawy to ważny element każdej udanej imprezy.

Należy zadbać o to, aby gości mieli z nimi same dobre wspomnienia i nie czuli się zniesmaczeni. Dlatego też w swoim zestawieniu prezentuję przystępne konkurencje z dużą dawką humoru i  rywalizacją na weseło! - wszystkie zabawy ustalam z Parą Młodą.

Jestem również otwarty na Wasze propozycje - nawet zupełnie nowatorskie.

Podczas ustalania zabaw, rozplanowanie zabaw może wyglądać tak.

Na rozkręcenie wesela proponuję Taniec w dwa kółka, płynnie realizowany po pierwszym tańcu, harmonijnie przechodząc potem w blok taneczny, gdzie panie i panowie mogą poznać się nawzajem.

Dla gości weselnych, pomiędzy blokami tanecznymi, można zaproponować niektóre z poniższych zabaw:

  • Taniec do muzyki filmowej (film na stronie) - Kilka par prezentuje nam sceny do bardzo znanych filmów do których słyszymy muzykę w tle - najbardziej zabawna para, która przypadnie publiczności do gustu i otrzyma tym samym na koniec zabawy największe brawa, staje się parą zwycięską.
  • Marynarki/Krzesełka - pojedynek kilku par, które podczas tańca wymieniają się marynarkami lub przynoszą pewien przedmiot od publiczności, itp. Z każdym wykonanym zadaniem żegnamy jedną parę, która jako ostatnia wykona zadanie.
  • Taniec z figurami (szlagierowa zabawa)- pary biorące udział w zabawie tworzą jednolitą figurę, w której muszą utrzymać się w bezruchu - para, która nie utrzyma pozycji odpada...
  • Jaka to melodia - (idealna po oczepinach) zabawa w której dwie drużyny z kapitanami w postaci Pana Młodego i Pani Młodej rywalizują ze sobą w kwestii znajomości utworów, muzyki filmów, bajek, gier komputerowych, czy dubbingu do filmów, itp. 
  • I inne, takie jak dość popularna "TYKAJĄCA BOMBA", "UCZYŃ MNIE SZCZĘŚLIWYM" i wiele innych

Warto również zintegrować dwie rodziny przy weselnym stole, gdzie możemy rozśpiewać się przy Toastach (gorzka wódka, ona temu winna, itp.), czy śpiewając wspólnie piosenkę kto w styczniu urodzony.

Gdy wybije godzina dwunasta, to oczywiście czas rozpocząć Oczepiny z odpowiednią dawką humoru - zabawa Top Model (film na stronie) lub krótkie zapoznanie Panienek i Kawalerów z imienia.

Po oczepinach możemy poznać bliżej Parę Młodą w formie QUIZ Z PYTANIAMI - na zadane pytania Nowożeńcy odpowiadają poprzez podnoszenie w górę dwóch kolorów kapeluszy - czarnych i białych (film z oczepin na stronie).

Na zakończenie Oczepin możemy zaproponować gościom taniec z Parą Młodą - goście płacą winietką, gdzie po tańcu będzie losowanie nagród dla tańczących (muzyka do tańca z gośćmi do ustalenia podczas omawiania harmonogramu) - film z oczepin na stronie www.

img-9910-jpg

Napisz do mnie lub po prostu zadzwoń!

691 865 398