O mnie

IMG-2627

Tak to się zaczęło...

Mam 38 lat, a z branżą muzyczną związany jest od 20-go roku życia, gdzie do branży muzycznej trafiłem dzięki Ojcu, który niegdyś posiadał swój zespół muzyczny i świadczył również usługi jako prezenter muzyki rozrywkowej.

Prowadzenie imprez to dla mnie bardziej pasja, niż praca. 
Robię to, co kocham - uwielbiam bawić ludzi, nie tylko samą muzyką, ale i prowadzeniem jako wodzirej-konferansjer a moją domeną są uroczystości weselne.

Zadbam nie tylko o kompleksową oprawę muzyczną uroczystości, ale również skoordynuję swoją pracę z personelem, aby serwowany tort, czy posiłki były harmonijnie zgrane z blokami tanecznymi. Jak również zaproszę gości do sesji zdjęciowej, czy zapowiem Waszą fotobudkę lub pokaz fajerwerków i odpowiednio wtedy przygotuję gości do wyjścia przed lokal.

Dodatkowo, świadczę  również usługi jako Mistrz Ceremonii prowadząc Śluby humanistyczne - najczęściej jako kontynuacja ślubu cywilnego, gdzie Pary Młode chcą sobie złożyć dodatkową przysięgę napisaną przez Nich samych oraz przytoczyć Gościom historię swojego poznania.

Zapoznajcie się z moją ofertą , a następnie oddajcie w moje ręce pełne prowadzenie najważniejszej Uroczystości Waszego Życia a będzie ona bezstresowa i niezapomniana!

Jeśli stawiacie na doświadczenie, profesjonalne nagłośnienie 
i nowoczesne oświetlenie, zaufajcie mi a sprawię, że Wy i Wasi goście 
z uśmiechem na twarzy będą opowiadać o Waszym niepowtarzalnym Weselu!

Marek Bajon

 

img-3052-1-jpg

Zadbam o kompleksową obsługę Waszej Imprezy

  • zapewnię nagłośnienie sali weselnej, nagłośnienie sali siedzącej a także nagłośnię ceremonię ślubną organizowaną w plenerze
  • zadbam o oświetlenie stanowiska pracy, parkietu oraz zadbam o dekorację światłem sali siedzącej
  • obsłużę uroczystość jako DJ-PREZENTER z największymi przebojami z całego Świata
  • z uśmiechem poprowadzę całą uroczystość od strony słownej jako WODZIREJ-KONFERANSJER (powitanie gości, inicjowanie toastów, zaproszenie do tańca, zabawy i konkursy, podziękowania dla rodziców, oczepiny, etc.)
  • jako opcja, zapewnię również efekt "pierwszego tańca w chmurach" oraz fotobudkę 360, czy oprawę akordeonową na różne okazje, np. "wyjście z domu Panny Młodej", "Powitanie przed salą weselną", "biesiada przy stole", itp.

Moim Klientem docelowym są Młode Pary, które oczekują od prowadzącego stworzenia rodzinnej i swobodnej atmosfery, tak, aby Ich goście czuli się "zaopiekowani" i aby wesele było przyjemnym doznaniem dla ucha i by można było potańczyć na parkiecie przy największych hitach od lat 60-tych po lata współczesne. Najczęściej stosuję oryginalne wersje piosenek, wszystkim dobrze znane, zarówno wolne, średnie tempem, i te z dużą dawką szaleństwa - dla młodszego, jak i starszego pokolenia, ale tak dopasowane do towarzystwa, aby parkiet w czasie bloku tanecznego był mocno roztańczony!

Jestem osobą niepalącą i nie spożywam alkoholu w czasie pracy.
Wyznaję zasadę, że jeden weekend, to jedna impreza, aby Klient nie czuł zmęczenia w prowadzonej przez mnie uroczystości.

Do zobaczenia na Waszym Weselu i innych przyjęciach okolicznościowych!

 

 

img-2792-jpg

Zapraszam do kontaktu

Zapraszam Państwa do kontaktu telefonicznego, ponieważ tylko taki kontakt może zbudować relację i sprawić, że będziecie mieli ochotę na kolejny krok, czyli spotkanie się "face to face" i porozmawianie o Waszej wizji wesela oraz ustalić wspólnie cenę za poprowadzenie uroczystości.

 

Ostatnio bardzo często odbywam SPOTKANIA ONLINE poprzez Google Meet lub aplikację What's up,
ale jeśli jesteście ze Szczecina lub okolic, to zapraszam na kawę!

 

Następnym krokiem jest podpisanie umowy i wpłata zadatku.

 

Jeśli piszecie w sprawie dostępności terminu, to napiszcie również z czyjego polecenia jesteście lub z jakiego źródła otrzymaliście do mnie kontakt.

 

Zapraszam do współpracy,
Marek Bajon

 

 

 

 

img-9910-jpg

Napisz do mnie lub po prostu zadzwoń!

691 865 398