Opinie klientów

Źródło: Mapy Google, FB, Portal WESELE Z KLASĄ

Michał Sz.

Idealny wodzirej/dj. Bardzo dobry kontakt przed weselem, dokładne omówienie harmonogramu wesela oraz naszych pomysłów.
W trakcie wesela masa atrakcji i smaczków które sprawiły że goście poczuli się bardzo komfortowo.
Młodzi bawili się wyśmienicie, mamy nadzieję że jeszcze gdzieś się pobawimy przy akompaniamencie Marka ;)

Joanna i Kuba

Marku! Chcieliśmy oficjalnie, już na spokojnie podziękować! Bawiliśmy się najlepiej na świecie, muzyka w punkt, zabawy w punkt! Babcia prosiła, żebym przekazała, że jak żyje, takiego wodzireja z klasą, to jeszcze nie spotkała i podpisujemy się pod tym. DZIĘKUJEMY!

PeeS

Marek to niezastąpiony profesjonalista w swoim fachu! Wspaniale poprowadził nasze wesele. Jesteśmy zachwyceni zarówno my jak i nasi goście ;) polecamy z całego serca, najlepszy dj na imprezy!

Ania i Marcin M.

Marku!

Dzień naszego Ślubu był najpiękniejszym dniem naszego dotychczasowego życia ????

Jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za poprowadzenie bajecznego wesela. Bez Ciebie Ten Dzień nie byłby tak wspaniały i niezwykły!

Wspaniały kontakt z Gośćmi, fajne konkursy, a wszystko z nieschodzącym z ust uśmiechem, elegancją i klasą ????

To był doskonały wybór! ????

Dziękujemy! 

Kasia i Jacek

Marku, bardzo dziękujemy za fantastyczną zabawę weselną!

Dziękujemy za profesjonalne poprowadzenie całej uroczystości, świetne podejście do gości, genialne zabawy oraz co było dla Nas bardzo ważne - idealnie dobraną oprawę muzyczną, która trafiła w gusta zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Lepiej nie mogliśmy sobie tego wymarzyć ! Wszyscy bawili się wspaniale! Świadczą o tym m.in. wszystkie zbolałe od tańczenia nogi następnego dnia – a uwierz, było ich duuuuużo ????. Było również wiele miłych, pochlebnych słów pod adresem Twoim i całej zabawy.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i miejmy na dzieję do zobaczenia ????

Kasia i Grzegorz

P. Marku jeszcze raz dziękujemy za wspólna zabawę, kapitalnie poprowadziłeś nam wesele wszyscy goście byli bardzo zadowoleni i chwalili naszego DJ-a. Wielkie dzieki pozdrawiamy i by cmoze do zobaczenia na nastepnym weselu ????

 

Aga Z.

Jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałe poprowadzenie wesela:)

Było super ???? Goście zadowoleni na 200% , my również .

Z takim DJ-ejem można się bawic całą noc i jeszcze mało ... ????

Pozdrawiamy

Sonia i Bartek

Marka można polecać każdemu, kto lubi dobrą zabawę na swoim weselu, przyjazny klimat i dobry kontakt z prowadzącym, Dziękujemy!!!!!!! :)))

Pozdrawiamy S & B ????

Ania & Alessandro

Hej Marku! ???? Jeszcze raz dziekujemy pieknie za swietne poprowadzenie naszego wesela!:) Mimo, ze bylo ono miedzynarodowe i bardziej przez to skaplikowane, to wspaniale sobie poradziles! ???? Polonez, walc, pizzica, bloki muzyczne z roznych krajow, latino, etc... - doslownie wszystko tak, jak sobie zyczylismy! ???? My bawilismy sie rewelacyjnie! ???? I z komentarzy gosci wynika, ze oni rowniez! ???? Pozdrawiamy serdecznie  ????

Alicja C.

pozdrowienia dla najlepszego DJ wodzireja w Polsce (albo i jeszcze dalej:) )!! nasi goście weselni i my bawiliśmy się znakomicie, jeszcze raz dziękujemy!

Asia i Radek

Dziękujemy Marku za poprowadzenie naszego wesela i szczerze przyznając, JEDYNY i oczywiście TRAFNY wybór. Bawiliśmy się rewelacyjnie ???? Oczywiście polecamy wszystkim przyszłym Parom Młodym tak zaangażowanego i uśmiechniętego DJ-a - Wodzireja ????

Jeszcze raz dziękujemy serdecznie

Krzysiek P.

Dziękujemy bardzo za świetnie poprowadzone poprawiny ! Nawet tak zmęczonych gości udało się namówić na zabawę ???? Dzięki jeszcze raz i pozdrawiamy

Kamila W.

dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!! nie mogliśmy sobie wymarzyć wspanialszego wodzireja i tak idealnej muzyki ????

Katarzyna R.

Dziękujemy z mężem za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela. To właśnie to o co nam chodziło, z klasą i jednocześnie zabawnie. Dużo improwizacji dostosowanych do konkrentnych gości od najmłodszych po najstarszych. Co tu dużo pisać ???? profesjonalizm w każdym calu.

Ola i Marcin T.

Marku, dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie naszego wesela, za świetny dobór muzyki, kilka "smaczków muzycznych", dzięki którym nasi goście byli zachwyceni. Zabawa była rewelacyjna! My zapamiętamy ten czas do końca życia ???? Spisałeś się na medal! Dziękujemy i polecamy kazdemu niezdecydowanemu Marka Bajona! ????

Ola i Marcin

Magdalena N.-M.

Marku Dziękujemy bardzo za super klimat na naszym weselu było cudownie tak jak sobie wymarzyliśmy a twoja prace oceniamy na 7 w skali od 1 do 6 ???? Było czadowo ???? Pozdrowionka

Magda i Maciej Sz.

Marku!!!

Bardzo, ale to bardzo serdecznie dziękujemy Ci za to, że dzięki swojej pracy i zaangażowaniu uświetniłeś nam najwspanialszy dzień w naszym życiu!!! Podczas planowania Wesela od razu wiedzieliśmy, kto zajmie się oprawą muzyczną i w 100% mieliśmy pewność, że dzięki Tobie wszystko się uda. Nasi goście bez względu na wiek, czy gusta byli zachwyceni zarówno muzyką, jak i wszystkimi zabawami, jakie były organizowane w czasie Wesela. Twoje zaangażowanie, poczucie humoru, duża dawka cierpliwości i miłość do swojej pracy sprawiły, że należą Ci się wielkie brawa, bo jesteś jedną z osób, bez których nie wyobrażaliśmy sobie Naszego Dnia!!!

Serdecznie pozdrawiamy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się pobawić w Twoim towarzystwie, Magda i Maciej Sz.

Agnieszka i Paweł

Jeszcze raz dziękujemy Ci Marku za cudowne poprowadzenie naszego wesela. Goście byli zachwycenia (poczynając od młodzieży po "starszą młodzież"). Bardzo profesjonalne podejście do tematu ???? Polecamy z całego serca przyszłym parom młodym ???? Agnieszka i Paweł